DLA OPTYKA

Optyku, optometrysto, refrakcjonisto i stylistko okularów! Wiemy, z czym mierzysz się na co dzień! Razem z Tobą wytężamy wzrok za najlepszymi rozwiązaniami dla Klientów — wszystkich i każdego z osobna! 

Jesteśmy polską marką, która przekuła największą pasję w rodzinny biznes. Od wielu lat nasze produkty chronią wzrok osób w wielu krajach Europy. Okulary Excces dostępne są również w wielu salonach w Polsce.

Jakość widoczna na pierwszy rzut oka! Oto Excces!

Kilka oferowanych przez nas linii produktów to łącznie setki okularów wykonanych z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół! Każda para okularów Excces prezentuje efekty naszego doświadczenia, zastosowanych nowoczesnych rozwiązań i technologii, inwencję projektantów oraz wspólną troskę o bezpieczeństwo oczu, a tym samym — wzroku. 

Nasze okulary przeciwsłoneczne zapewnią:

  • ochronę oczu przed szkodliwym działaniem promieniowania UV;
  • znaczące ograniczenie refleksów, rozbłysków i odblasków (niebezpiecznych choćby podczas prowadzenia samochodu);
  • komfort widzenia bez zakrzywienia widzialności kolorów;
  • poprawę kondycji aparatu wzroku — koniec z nadmiernym łzawieniem lub bólami głowy, spowodowanymi ekspozycją na działanie warunków atmosferycznych (w tym przede wszystkim promieni słonecznych);
  • opóźnienie procesu fotostarzenia się skóry wokół oczu;
  • nasze oprawki wykonane są w technologii no nickel, co oznacza, że nie powodują reakcji alergicznych u osób uczulonych na nikiel;
  • gustowny dodatek do każdego stroju — niezależnie od tego, czy ktoś wybiera się na rower, do pracy czy może na eleganckie przyjęcie!

Oferując swoim Klientom okulary Excces umożliwiasz im wybór produktów wysokiej jakości w dobrej cenie!

Łączy nas jeden cel — oferowanie możliwie najlepszych okularów! 

W Excces nie przymykamy oczu na potrzeby i oczekiwania specjalistów — przede wszystkim w kwestii jakości i specyfikacji produktów, ale i wsparcia w działalności. Oferujemy Ci kolekcje świetnych pod kątem jakości i designu okularów oraz pakiet informacji i materiałów graficznych — znamy potrzeby rynku optycznego i wiemy, jak bardzo problematyczna może być prezentacja produktów — przede wszystkim w salonach wirtualnych. 

Okulary w sieci

Wiemy, z czym zmaga się rynek optyczny, a w tym jego sektor online — jeśli prowadzisz internetowy salon optyczny, dostarczymy Ci nie tylko profesjonalnie wykonane zdjęcia produktowe, ale również fotografie z sesji zdjęciowych, przedstawiające okulary na modelkach i modelach. Dzięki temu Twoi Klienci będą mogli zobaczyć, jak wybrany model okularów prezentuje się na twarzy, a nie tylko na ascetycznym białym tle, co z kolei znacznie ułatwi im podjęcie decyzji!

Trzymaj fason — jaki tylko chcesz!

Oferujemy kolekcje okularów przeciwsłonecznych damskich, męskich oraz uniwersalnych — unisex. Potrzebujesz okularów ze szkłami korekcyjnymi, a wpadła Ci w oko któraś z naszych propozycji? Specyfika linii opraw wykonanych z lekkiego, elastycznego i jednocześnie wytrzymałego acetatu pozwala na wymianę soczewek na takie, które spełnią specyficzne potrzeby konkretnej pary oczu! Oprócz opraw z acetatu oferujemy również tradycyjne oprawy metalowe.

Zobacz trzy kolekcje okularów Excces: Avangarde, Płyta oraz Sport. Jakość wykonania i wyjątkowo atrakcyjny design każdej serii sprawia, że nasze okulary prezentują się znakomicie. Natomiast ich lekka i idealnie wyprofilowana konstrukcja zapewnia najwyższy komfort noszenia. 

Wpadająca w oko estetyka, wzorowa ochrona oczu i niebywała wygoda — w przypadku okularów przeciwsłonecznych Excces — to standard!

Postaw z nami na jakość i bezkompromisową ochronę oczu!

Okulary z filtrem polaryzacyjnym selekcjonują rodzaj światła docierający do oka, eliminując tym samym uciążliwe odblaski i refleksy świetlne (powstające po odbiciu się promieni słonecznych od różnych powierzchni: wody, wilgotnej nawierzchni, śniegu, szkła, metalu czy piasku), czego efektem jest znacząca poprawa jakości widzenia — obraz jest ostry, a kolory wyraziste, ale nie przekłamane. 

Filtr polaryzacyjny w okularach Excces zapewnia maksymalną ochronę przed promieniowaniem UV — zarówno UVA, jak i UVB. Wielowarstwowa soczewka, wykonana metodą TAC, potęguje ochronę przed niekorzystnym działaniem promieni ultrafioletowych, wpływa na podwyższenie przejrzystości obrazu i zapewnia szkłom wysoki stopień odporności. Zaawansowane technologie produkcji naszych okularów przeciwsłonecznych, przekładają się też na zachwycający komfort ich użytkowania.

Szukasz niezawodnych okularów, które łączą w sobie walory użytkowe i estetyczne z najwyższymi standardami jakości?

KONTAKT
F.H. TOPGAN

ul. Zawilców 38
43-100 Tychy

Potrzebujesz nowych okularów?

Zostaw nam wiadomość.